Üretim - erisun.com.tr

Üretim

Üretim

Erişler A.Ş. , müşterilerimizin güvenini sürekli kılmak için, ürünlerini sağlıklı ortamda sunmayı hedef olarak belirlemiştir. Erişler A.Ş. müşteri sağlığını korumak amacıyla tüm faaliyetlerinde kalite odaklı süreçlerini geliştirmiş ve sürekli geliştirmeye de devam etmektedir.

Erişler Entegre Kalite Yönetim Sistemleri

Sektöründe ilkleri uygulayan Erişler A.Ş., müşterilerinin yaşam kalitesini ileriye taşıyacak modern, sağlıklı, kaliteli, güvenilir ve ekonomik hizmet sunmayı amaçlamakta ve bu anlayışından da ödün vermemektedir. Kalite ve ürün güvenliği ile ilgili tüm süreçlerinde, risk analizi yaparak tehlikelerin en aza indirilmesini ve dolayısı ile müşteri memnuniyetinin en üst seviyeye ulaşmasını hedeflemektedir.

Erişler A.Ş., Ağustos 2010 tarihinde belgelendirdiği, ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemini, BRC, IFS, PAS 220, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemini, OHSAS 18001 İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı Yönetim Sistemini, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemini, HELAL Yönetim Sistemini, geliştirerek, bir çok konuda olduğu gibi sektöründe öncülüğünü üstlendiği “Kalite” anlayışında önemli bir adım daha atmıştır.